Nacházíte se zde: Úvod » Katalogy ubytování » Léto 2024 » Česká republika » Slovácko » Hodonín

Hledat ubytování

Hledat ubytování
Vyplňte věk dětí

Filtrování výsledků

Typ objektu:

Obsazenost:


Vybavení objektu:

Oplocení:

Sport:
Koupání
Lyžování

Léto 2024 Hodonín


V naší nabídce letních dovolených 2024 najdete různé typy ubytování v atraktivních regionech České republiky i na Slovensku. Ty nejlepší objekty se každoročně rezervují i rok předem.Láká Vás strávit klidnou dovolenou na chatě nebo chalupě u vody, s krbem či grilem? Nebo hledáte „pohodlnější“ ubytování v penzionu či hotelu? Nenechte si ujít šanci strávit krásnou a bezproblémovou letní dovolenou!

Zvolte si termín pro svoji letní dovolenou 2024
29.6-6.7.2024, 6.7-13.7.2024, 13.7-20.7.2024, 20.7-27.7.2024, 27.7-3.8.2024, 3.8-10.8.2024, 10.8-17.8.2024, 17.8-24.8.2024, 24.8-31.8.2024

Vaše kritéria:
3 objektů
FILTROVAT VÝSLEDKY
počet na stránce: řazení:
ONLINE OBSAZENOST

Hodnocení

Dosud nehodnoceno
Zvíře
Internet
Vyžití pro děti
Bazén
Lyžárna/kolárna
Parkování Upřesnění
Povlečení Upřesnění
Oplocení Upřesnění
Max. kapacita:
12
Apartmán 1
ZJISTIT CENU
Apartmán 2
ZJISTIT CENU
ONLINE OBSAZENOST

Hodnocení

8,8
Zvíře
Internet
Vyžití pro děti
Bazén
Lyžárna/kolárna
Parkování Upřesnění
Povlečení Upřesnění
Oplocení Upřesnění
Max. kapacita:
259
Studio
ZJISTIT CENU
Wellness apartmán
ZJISTIT CENU
ONLINE OBSAZENOST

Hodnocení

8,4
Velmi dobré
dle 124 hodnocení
Zvíře
Internet
Vyžití pro děti
Bazén
Lyžárna/kolárna
Parkování Upřesnění
Povlečení Upřesnění
Oplocení Upřesnění
Max. kapacita:
64
Jednolůžkový pokoj
ZJISTIT CENU
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo odd ...
ZJISTIT CENU
zobrazeny objekty 1-3 z 3  

Hodonín

Hodonín

Město Hodonín leží v samotném srdci Moravského Slovácka, oblasti proslulé kvalitním vínem, malebnými lidovými kroji, živými folklorními tradicemi, ale také pěší turistikou, vodní turistikou a cykloturistikou. Hodonín, rodiště prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka, patří mezi největší města jihovýchodní Moravy. Ve městě, které se může pochlubit jedinými lázněmi v Jihomoravském kraji, žije téměř 30 tisíc obyvatel. Zavítat můžete také do zoologické zahrady, Masarykova muzea, Galerie výtvarného umění nebo si prohlédnout krásy řeky Moravy z paluby lodi Konstancie. Hodonínsko, region při hranicích se Slovenskem a Rakouskem, se zapsalo do mysli obdivovatelů jako úrodná oblast vína, vinné turistiky, folkloru, lidových tanců a písní.Město s lázněmi se rozprostírá v úrodné krajině jižní Moravy, která je prozářená sluncem, zdobená kroji z Podluží, a kde se stále zachovávají a ctí lidové tradice a folklor. Hodonín je rodištěm prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka.Město je aktivním členem asociace Národní sítě Zdravých měst České republiky. Prostřednictvím nejrůznějších akcí též úzce spolupracuje s partnerskými městy Cattolica (Itálie), Holíč (Slovensko), Stolberg/ Harz (Německo) a Zistersdorf (Rakousko).Od letošního roku mají zájemci možnost prohlédnout si zimní zahradu v areálu Nemocnice T.G.M. v Hodoníně a strávit zde příjemné chvíle klidu a oddechu. Skleník byl zprovozněn již v roce 1953, je osázen převážně tropickými rostlinami z celého světa. Vstupné je dobrovolné, bezbariérový přístupSlovácko a kolo patří k sobě. Tuto oblast proťalo několik dálkových cyklotras a v neposlední řadě i Moravská vinařská stezka. Ta propojuje vinařské stezky, které představují jednotlivé oblasti pěstování vína na jižní Moravě. Jednotlivé stezky nesou jména vinařských oblastí a jejich trasy jsou značeny žlutými cykloturistickými značkami s logem vinařských stezek.Každá vinařská oblast má jiné barevné provedení loga. Směrové značení tras je v každé obci doplněno informačními turistickými tabulemi. Ke každé stezce je vydána cykloturistická mapa. Trasy jsou vedeny nenáročným terénem a jsou bezpečně sjízdné na běžném kole.Patříte-li k lidem, kteří spojují radost z pohybu s poznáním, a rádi jezdíte s očima dokořán, vnímáte-li krajinu i lidi, kteří v ní žijí, pak neváhejte, nasedněte na kolo a přijeďte na Slovácko.