Nacházíte se zde: Úvod » Katalogy ubytování » Ubytování vhodné v zimním období » Česká republika » Slapy, Orlík a okolí » Trnová

Hledat ubytování

Hledat ubytování
Vyplňte věk dětí

Filtrování výsledků

Typ objektu:

Obsazenost:


Vybavení objektu:
Oplocení:

Sport:
Koupání
Lyžování

Ubytování vhodné v zimním období Trnová


Chcete si užít letošní zimu na sjezdovkách, dáváte přednost běžeckému lyžování nebo Vás zimní sporty nelákají? Raději relaxujete u vody? A co kulturní a společenský život?

Nachystali jsme pro Vás 6 tematických katalogů, pomocí kterých si můžete vybrat ubytování, ale především zaměření, jakým způsobem strávíte zimní dovolenou s rodinou nebo přáteli.

Mohli by Vás zajímat tyto tematické katalogy:

Ubytování vhodné k lyžování Ubytování vhodné k běžkování Ubytování v blízkosti aquaparku Ubytování se saunou/vířivkou Ubytování v blízkosti lázní Ubytování s kulturním životem
Vaše kritéria:
1 objektů
FILTROVAT VÝSLEDKY
počet na stránce: řazení:
ONLINE OBSAZENOST

Hodnocení

Dosud nehodnoceno
Zvíře
Internet
Vyžití pro děti
Bazén Upřesnění
Lyžárna/kolárna
Parkování Upřesnění
Max. kapacita:
33
Pokoj Standard
ZJISTIT CENU
Pokoj Standard
ZJISTIT CENU
zobrazeny objekty 1-1 z 1  

Trnová

Trnová

Vesničku najdete v malebném zákoutí bývalého okresu Praha-západ, asi 5 km od Zbraslavi, v lesích. Krása zdejší krajiny nadchla i skladatele Františka Škroupa, který zde složil hudbu k české hymně. V prostorách bývalého velkostatku můžete navštívit moderní bowlingovou hernu, milovníky koní zase láká jezdecký oddíl. V lokalitě se nachází několik rozlehlých chatových osad, okolní příroda protkaná lesy, poli a pastvinami láká k víkendovým pobytům a pro svoji blízkost u Prahy i k dlouhodobější rekreaci. Na své si přijdou pěší turisté, cyklisté, sběrači lesních plodů a romantici.