Nacházíte se zde: Úvod » Katalogy ubytování » Ubytování vhodné v zimním období » Česká republika » Lužické hory » Rynoltice

Hledat

Hledat
Vyplňte věk dětí

Filtrování výsledků

Typ objektu:

Vybavení objektu:

Oplocení:

Sport:
Koupání
Lyžování

Ubytování vhodné v zimním období Rynoltice


Chcete si užít letošní zimu na sjezdovkách, dáváte přednost běžeckému lyžování nebo Vás zimní sporty nelákají? Raději relaxujete u vody? A co kulturní a společenský život?

Nachystali jsme pro Vás 6 tematických katalogů, pomocí kterých si můžete vybrat ubytování, ale především zaměření, jakým způsobem strávíte zimní dovolenou s rodinou nebo přáteli.

Mohli by Vás zajímat tyto tematické katalogy:

Ubytování vhodné k lyžování Ubytování vhodné k běžkování Ubytování v blízkosti aquaparku Ubytování se saunou/vířivkou Ubytování v blízkosti lázní Ubytování s kulturním životem
Vaše kritéria:
1 objektů
FILTROVAT VÝSLEDKY
počet na stránce: řazení:
Apartmán(y) Nikola Rynoltice
Pohled na penzion z hlavní silnice
Lokál
Posezení v lokále
Pokoj N
Pokoj N
Pokoj N - koupelna
Apartmán I
Apartmán I - kuchyňský kout
Apartmán I
Apartmán I
Apartmán I - koupelna
Apartmán K
Pokoj A
Pokoj A - koupelna
Hodnocení
Dosud nehodnoceno
Zvíře
Internet
Vyžití pro děti
Bazén
Lyžárna/kolárna Upřesnění
Parkování Upřesnění
Max. kapacita:
14
Pokoj N pro 2-3 osoby
ZJISTIT CENU
Apartmán I pro 4-6 osob
ZJISTIT CENU
zobrazeny objekty 1-1   

Informace o místě Rynoltice

Rynoltice

Obec nabízí nejrůznější možnosti jak rekreační, tak i sportovního vyžití. Kapacitně je možné naráz ubytovat i větší výpravy, např. fotbalisty. Za naší obec hrají fotbal dorostenci a muži a dosahují celkem slušných výsledků. Po dohodě lze pronajmout i fotbalové hřiště, popř. si změřit s naším klubem síly. V měsíci červnu proběhlo fotbalové utkání mezi starou gardou Rynoltice a pražskými herci. Dalším sportovním vyžitím mohou být cyklovýlety a i pěší turistika. Již poněkolikáté procházela trasa závodu Malevil cup naší obcí. Díky ubytovacím kapacitám může naše obec sloužit jako výchozí bod pro výlety do Lužických hor, Ještědského hřebenu a Jizerských hor, včetně německé části Žitavského pohoří. Unavení turisté se mohou zchladit v lesním koupališti v Polesí, které nabízí příjemné osvěžení. Okolní lesy nabízí ráj pro houbaře. Ne neprávem je náš kraj nazván krajem houbařů.Nejbližší hraniční přechody jsou ve Varnsdorfu, Hrádku nad Nisou a Habarticích a turistické přechody pro pěší či cyklisty jsou v Petrovicích, Mařenicích a Krompachu. V blízkosti je tzv. trojmezí, tj. setkání hranic tří sousedních států - ČR, SRN a Polska.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.