Nacházíte se zde: Úvod » Katalogy ubytování » Ubytování vhodné v zimním období » Česká republika » Plzeňsko » Kladruby

Hledat ubytování

Hledat ubytování
Vyplňte věk dětí

Filtrování výsledků

Typ objektu:

Obsazenost:


Vybavení objektu:Oplocení:

Sport:
Koupání
Lyžování

Ubytování vhodné v zimním období Kladruby


Chcete si užít letošní zimu na sjezdovkách, dáváte přednost běžeckému lyžování nebo Vás zimní sporty nelákají? Raději relaxujete u vody? A co kulturní a společenský život?

Nachystali jsme pro Vás 6 tematických katalogů, pomocí kterých si můžete vybrat ubytování, ale především zaměření, jakým způsobem strávíte zimní dovolenou s rodinou nebo přáteli.

Mohli by Vás zajímat tyto tematické katalogy:

Ubytování vhodné k lyžování Ubytování vhodné k běžkování Ubytování v blízkosti aquaparku Ubytování se saunou/vířivkou Ubytování v blízkosti lázní Ubytování s kulturním životem
Vaše kritéria:
1 objektů
FILTROVAT VÝSLEDKY
počet na stránce: řazení:
ONLINE OBSAZENOST

Hodnocení

Dosud nehodnoceno
Zvíře
Internet
Vyžití pro děti
Bazén
Lyžárna/kolárna
Parkování Upřesnění
Max. kapacita:
44
Dvoulůžkový pokoj
ZJISTIT CENU
Pětilůžkový pokoj
ZJISTIT CENU
zobrazeny objekty 1-1 z 1  

Kladruby

Kladruby

Obec Kladruby je tvořena částmi Kladruby, Třímany, Hřešihlavy a Vojenice. První písemná zpráva o obci Kladruby je z roku 1329, o osadě Vojenicích z roku 1352, v ní je dominantou filiální kostel sv.Jana Křtitele. Obě osady byly majetkem mělnického proboštství do r. 1352. Dnes mají Kladruby 170 obyvatel, malebnou náves s rybníkem, zvoničkou a bohatou zelení, které jí dodávají pěkný vzhled Blízkost přírodního parku Horní Berounka, na jejíž hranici obec leží, dává tušit turisticky velmi přitažlivou krajinu. Obec je členem mikroregionu Radnicko. Území mikroregionu je krajinou, kde zanechali své stopy již Keltové, kteří zde měli svá hradiště a těžili zde zlato a patří také ke starým územím novodobého osídlení. Osou osídlení byla v minulosti řeka Berounka, která je dodnes nevýznamnějším fenoménem mikroregionu. U ní leží řada hradů, na zájmovém území hrad Libštejn. Dávno již ale utichl ruch průmyslu a celá oblast se postupně stala klidnou zemědělskou oblastí se zachovalými přírodními jevy, které lákají návštěvníky. Na území zasahuje chráněná krajinná oblast Křivoklátsko, kraj spisovatele Oty Pavla s nepřebernými přírodními krásami. Velkou část území pokrývá přírodní park Horní Berounka, který kopíruje hluboký kaňon řeky s vodácky uznávanou cestou Do malebného a kouzelného, místy však divokého území okolo řeky Berounky, které nese stopy původní přírody, ale i stopy po počátcích našeho průmyslu a národního obrození, Vás všechny chceme pozvat. Míst pro poznání je zde velké množství. V území mikroregionu jsou dobré možnosti pro ubytování, jsou zde kvalitní restaurace i vesnické hospůdky. Je zde velká možnost rekreačního vyžití - dvě golfová hřiště, koupání, rybaření, rozsáhlé lesy s vyhlášenými houbařskými terény.