Nacházíte se zde: Úvod » Katalogy ubytování » Ubytování vhodné v zimním období » Česká republika » Slapy, Orlík a okolí » Chramosty

Hledat ubytování

Hledat ubytování
Vyplňte věk dětí

Filtrování výsledků

Typ objektu:

Vybavení objektu:Oplocení:

Počet ložnic u chat a chalup:
Sport:
Koupání
Lyžování

Ubytování vhodné v zimním období Chramosty


Chcete si užít letošní zimu na sjezdovkách, dáváte přednost běžeckému lyžování nebo Vás zimní sporty nelákají? Raději relaxujete u vody? A co kulturní a společenský život?

Nachystali jsme pro Vás 6 tematických katalogů, pomocí kterých si můžete vybrat ubytování, ale především zaměření, jakým způsobem strávíte zimní dovolenou s rodinou nebo přáteli.

Mohli by Vás zajímat tyto tematické katalogy:

Ubytování vhodné k lyžování Ubytování vhodné k běžkování Ubytování v blízkosti aquaparku Ubytování se saunou/vířivkou Ubytování v blízkosti lázní Ubytování s kulturním životem
Vaše kritéria:
1 objektů
FILTROVAT VÝSLEDKY
počet na stránce: řazení:
AKCE TIP
Chalupa Samoty Chramosty
Jídelna s pecí
Kuchyně se sporákem, lednicí, myčkou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí
Lůžka v ložnici
Ložnice s lůžky
Ložnice
Ložnice s lůžky a patrovou postelí
Sociální zařízení s toaletou a umývadlem
Sociální zařízení se sprchovým koutem, toaletou a umývadlem
Předsíň s křeslem a lavicí
Herna
Zahrada s posezením
Posezení
Zahrada s posezením
Ohniště s posezením
Pohled na chalupu

Hodnocení

9,5
Fantastické
dle 26 hodnocení
Zvíře
Internet
Vyžití pro děti
Bazén
Lyžárna/kolárna
Parkování Upřesnění
Max. kapacita:
8
Počet ložnic:
2
Chalupa pro 8 osob
ZJISTIT CENU
zobrazeny objekty 1-1 z 1  

Chramosty

Chramosty

Chramosty jsou částí obce Dublovice. Území obce bylo osídleno lidmi již dávno před příchodem Slovanů. Bylo to dáno zejména nedalekým tokem řeky Vltavy. O této době vypovídají nejstarší nálezy kamenných nástrojů z dob starší i pozdní doby kamenné. Obec Dublovice se rozkládá při pravém břehu Vltavy ve středním Povltaví cca 50 km jižně od Prahy. Obcí prochází silnice č. I/18 spojující Příbram a Votice, její okolí tvoří zemědělská půda, jehličnaté lesy a množství rybníků. Západní a severní hranici obce tvoří potok Brzina a řeka Vltava. Obec Dublovice, se svými 1004 obyvateli, tvoří části Břekova Lhota, Dublovice, Chramosty, Líchovy a Zvírotice. Zástavbu tvoří z části staré zemědělské usedlosti z počátku minulého století, z části rodinné domky postavené po roce 1970 a deset bytových domů. V obci má velkou tradici zemědělské hospodaření, bývalé JZD se transformovalo na akciovou společnost. Několik občanů podniká v zemědělství jako samostatně hospodařící rolníci. Živnostníků působí v obci mnoho, a tak jsou zde pokryty prakticky veškeré služby. Z turistických zařízení jsou v obci k dispozici hotel „Mana“ v Líchovech, penzion „Samoty“ v Chramostech, penzion „Honza“ v Dublovicích a rekreační zařízení ve Zvíroticích. Část osady Zvírotice je plně vybavena vodovodem, kanalizací i ČOV. V roce 2003 proběhla rekonstrukce vodovodu. Dublovice jsou vybaveny kanalizací i ČOV a připravuje se výstavba vodovodu. Nakládání s odpady v obci se řídí obecní vyhláškou. V obci se tradičně slaví pouť v Dublovicích a v Líchovech, z lidových obyčejů se udržuje koledování dětí o velikonocích i vánocích a pálení čarodějnic. Důležitou složkou při pořádání kulturních akcí je Základní škola a Mateřská škola Dublovice, která má od 1.1.2003 právní subjektivitu. V obci aktivně pracuje několik spolků. V jednotlivých částech obce pracují čtyři sbory dobrovolných hasičů, tělovýchovná jednota Sokol Dublovice, Myslivecké družení Dublovice, sportovní nohejbalový oddíl „Zvírotický vodník“ a klub důchodců. Obec má k dispozici brožuru 770 let Dublovic, která mapuje historii obce a pravidelně vydává pohlednice. K propagaci obce slouží i videokazeta „Dublovice na přelomu tisíciletí“ a obec jako člen Sdružení obcí Sedlčanska se stala spoluvydavatelem brožury.