Nacházíte se zde: Úvod » Katalogy ubytování » Ubytování vhodné v zimním období » Česká republika » Českomoravská Vysočina » Budislav

Hledat ubytování

Hledat ubytování
Vyplňte věk dětí

Filtrování výsledků

Typ objektu:

Vybavení objektu:

Oplocení:

Sport:
Koupání
Lyžování

Ubytování vhodné v zimním období Budislav


Chcete si užít letošní zimu na sjezdovkách, dáváte přednost běžeckému lyžování nebo Vás zimní sporty nelákají? Raději relaxujete u vody? A co kulturní a společenský život?

Nachystali jsme pro Vás 6 tematických katalogů, pomocí kterých si můžete vybrat ubytování, ale především zaměření, jakým způsobem strávíte zimní dovolenou s rodinou nebo přáteli.

Mohli by Vás zajímat tyto tematické katalogy:

Ubytování vhodné k lyžování Ubytování vhodné k běžkování Ubytování v blízkosti aquaparku Ubytování se saunou/vířivkou Ubytování v blízkosti lázní Ubytování s kulturním životem
Vaše kritéria:
1 objektů
FILTROVAT VÝSLEDKY
počet na stránce: řazení:
AKCE
Penzion Na skalách Budislav
Wellness - whirlpool
Wellness - finská sauna
Dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím
Dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím
Dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím
Pokoj s lůžky a posezením
Ložnice v rodinném pokoji
Ložnice v rodinném pokoji
Koupelna s vanou v rodinném pokoji
Koupelna se sprchovým koutem
Koupelna s toaletou
Restaurace
Chodba k pokojům
Konferenční místnost
Posilovna vybavená posilovacími stroji
Prostorná tělocvična
Vstup ze zahrady
Letní terasa
Dětské hřiště
Multifunkční hřiště
Penzion s dětským koutkem a multifunkčním hřištěm
Venkovní posezení
Okolní příroda
Okolní příroda
Penzion Na skalách

Hodnocení

8,9
Zvíře Upřesnění
Internet
Vyžití pro děti
Bazén
Lyžárna/kolárna
Parkování Upřesnění
Povlečení Upřesnění
Oplocení Upřesnění
Max. kapacita:
34
1 l. pokoj s příslušenstvím
ZJISTIT CENU
2 l. pokoj s přísl. a možn. 2 přistýlek
ZJISTIT CENU
zobrazeny objekty 1-1 z 1  

Budislav

Budislav

Obec Budislav se rozkládá v jihozápadní části současného okresu Svitavy, 15 km od Litomyšle v těsném sousedství s Toulovcovými a Městskými maštalemi (skalní útvary).Obec je díky své poloze předurčena jako rekreační oblast, a proto veškeré snažení a cíle jsou vedeny tímto směrem. A také díky tomu obec předem úměrně vylučuje další výstavbu jakýchkoliv průmyslových podniků a tím i budování podnikatelských investičních ing. záměrů. Obec čítá v současnosti cca 430 obyvatel, ale v letním období se rozrůstá až trojnásobně. Je to dáno především přítomností tří velkých dětských táborů, které se neustále zdokonalují a rozšiřují. Co se týče vybavenosti obce, tak jsou zde jsou v provozu dvě restaurace s celoročním ubytováním, benzínová pumpa, dvě prodejny z nichž jedna je samoobslužná, kadeřnictví, 3x truhlářství, pila, kamenolom Granita, ZD, Xaverov, pila, dřevovýroba , zámečnictví, sklenářství, ubytování v soukromí, letní ubytovna PEN klub pro 22 osob,stáčírna místní pramenité vody s názvem Budislavka. Ubytování také zajišťuje turistická ubytovna v kulturním domě Krčma nebo Rekreační středisko Budislavské chaty aj. Za shlédnutí stojí město Litomyšl nebo Toulovcovy Maštale. Litomyšl - město historie, zámek s parkem a venkovním divadlem (Smetanova Litomyšl), muzea, velké koupaliště s tobogánem, město setkání 7 presidentů (cca 11 km). Soukromý zámek v Nových Hradech je jedinečná rokoková stavba vybudovaná v letech 1774 - 1777 hrabětem Jean-Antoine Harbuval de Chamaré ve stylu francouzských letních sídel podle stavebního návrhu architekta Josefa Jägera. Pro svoji architektonickou čistotu a umístění v uměle vybudovaném přírodním areálu bývá celý zámecký komplex nazýván "Malý Schönbrunn" či " České Versailles". Ucelený rokokový areál obsahuje vstupní bránu a francouzskou zahradu se správními budovami, špýchar a anglický park s pískovcovou křížovou cestou z r. 1767, vedoucí k pozůstatkům původního gotického hradu. Noví majitelé zámek zakoupili od restituentů v roce 1997 a od té doby prochází celý areál rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací.