Nacházíte se zde: Úvod » Katalogy ubytování » Ubytování s možností rybaření » Česká republika » Slapy, Orlík a okolí » Nalžovice

Hledat

Vyplňte věk dětí

Filtrování výsledků

Typ objektu:

Obsazenost:

Vybavení objektu:Počet ložnic u chat a chalup:
Sport:
Koupání
Lyžování
Katalog ubytování:


Ubytování s možností rybaření Nalžovice


Rybaření je vášeň a dovolená je vhodnou příležitostí, jak si rybaření pořádně užít. Vybíráme pro Vás takové chaty, chalupy a další typy ubytování, které jsou vždy v blízkosti oficiálních rybářských revírů, případně u soukromých rybníků s možností zakoupení povolenky. Rodinná dovolená a rybolov – to patří k sobě. Vyberte si z naší nabídky a zažijte klidnou dovolenou plnou rybaření!

Vaše kritéria:
1 objektů
počet na stránce: řazení:
Chata OBOZ59 (CZ3870)

Nalžovice - Nalžovice, okres Příbram, Slapy, Orlík a okolí

Fantastické 9,5Podle 3 hodnocení
 
Max. kapacita: 40
Chata A pro 5 osob
UKÁZAT CENU
Chata B pro 5 osob
UKÁZAT CENU
zobrazeny objekty 1-1   

Informace o místě Nalžovice

Nalžovice

Obec Nalžovice naleznete v příbramském okrese severozápadně od Sedlčan. Okolí s mnoha historickými památkami vyniká i mimořádnými přírodními krásami, a proto zde vznikla národní přírodní rezervace pod názvem Drbákov - Albertovy skály. Naučná stezka vás provede rozmanitými krajinnými scéneriemi s řadou vynikajících vyhlídek do vltavského údolí. Mezi historicky zajímavá místa v okolí Nalžovic stojí za pozornost na příklad: renesanční vodní tvrz Křepenice, Červený Hrádek - původně tvrz s vodním opevněním, nebo pravěké hradiště z doby laténské kultury - Hrazany.