Nacházíte se zde: Úvod » Katalogy ubytování » Silvestr 2019 / 2020 » Česká republika » Českomoravská Vysočina » Střítež pod Křemešníkem

Hledat

Ubytování v České republice a na Slovensku
Vyplňte věk dětí

Filtrování výsledků

Typ objektu:

Vybavení objektu:Oplocení:

Sport:
Koupání
Lyžování

Silvestr 2019 / 2020 Střítež pod Křemešníkem


Plánujete oslavit silvestr na horách nebo kdekoliv jinde v ČR nebo SR a hledáte vhodné ubytování? Rezervujte si chatu, chalupu, hotel, penzion či apartmán s dostatečným předstihem, neboť poptávka po silvestrovských pobytech značně přesahuje nabídku.

Vaše kritéria:
1 objektů
FILTROVAT VÝSLEDKY
počet na stránce: řazení:
Penzion Tvrz
Bazén se slanou vodou a protiproudem
Romantický pokoj pro 2 osoby
Romantický pokoj
Romantický pokoj - koupelna s masážní vanou
Zámecký pokoj pro 2 osoby
Zámecký pokoj
Zámecký pokoj
Koupelna se sprchovým koutem
Zelený pokoj až pro 4 osoby
Zelený pokoj
Zelený pokoj
Koupelna se sprchovým koutem zelený pokoj
Žlutý pokoj pro 4 osoby
Růžový pokoj až pro 6 osob
Růžový pokoj
Koupelna se sprchovým koutem růžový pokoj
Jídelna
Přírodní hookbručové hřiště
Přírodní hookbručové hřiště
Nádherná okolní příroda
Hodnocení
9,4
Fantastické
dle 12 hodnocení
Zvíře Upřesnění
Internet
Vyžití pro děti
Bazén Upřesnění
Lyžárna/kolárna Upřesnění
Parkování Upřesnění
Max. kapacita:
30
3 l. ZELENÝ pokoj s přísl. a možn. 1 přist.
ZJISTIT CENU
4 l. ŽLUTÝ pokoj s příslušenstvím
ZJISTIT CENU
zobrazeny objekty 1-1   

Informace o místě Střítež pod Křemešníkem

Střítež pod Křemešníkem

Obec Střítež pod Křemešníkem se nachází v okrese Pelhřimov. První písemná zmínka o obci je z roku 1379. Obec se nachází v regionu Pelhřimovsko. Region nazývaný také branou vysočiny či krajem mezi třemi vrchy se nachází celý v provincii Česká vysočina a to v její části Česko-moravská subprovincie a její oblasti - Českomoravská vrchovina. Ta se zde dělí na dva celky - Křemešnická a Křižanovská vrchovina. Kraj hlubokých lesů, čistých vodních ploch a neporušené přírody, která láká turisty k dlouhým procházkám, v létě k odpočinku u vody a v zimě k jízdě na běžkách neporušenými sněhovými pláněmi. Oblast je charakteristická čistou přírodou, klidnými a málo navštěvovanými lesy. Na území regionu nezasahují velkoplošná chráněná území, můžete navštívit oblasti s menšími chráněnými památkami. Například přírodní rezervaci Křemešník - poutní místo s kostelem Nejsvětější Trojice a s rozhlednou, NPP je na Jankovském potoku. Přírodní rezervace jsou Křemešník,Rybník Pařez,Údolí potoka u Dolské myslivny,Hrachoviště,Krčil,Rybník Starý,Čermákovy louky,Kladinský potok,U Milíčovska,V Mezence,Nový rybník, V Lísovech. Přírodní památky jsou Rašelinná louka u Proseče-Obořiště,U Bezděčína,Ivaniny rybníčky,Kejtovské louky,Rašeliniště u Vintířova,Pstruhovec,Stržená hráz,Huťský potok. Severně od Humpolce vede naučná stezka Březina kolem zříceniny hradu Orlík. Velmi zajímavá jsou údolí řek na severu regionu - meandry Trnavy, Hejlovky, Želivky. Region leží na hlavním evropském rozvodí Labe-Dunaj. Většina spadá do povodí Labe a tedy úmoří Severního moře, kousky do povodí Dunaje a tedy Černého moře.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.